Producenci
Gembird Zasilacz UPS 3000VA Line-in 3xC13 3xSchuko USB RJ45
Opis
UPS 3000 VA czystej fali sinusoidalnej, wyświetlacz LCD, 3 x Schuko + 3 x C13 wyjścia, USB
- Wyjście czystej fali sinusoidalnej
- Zapewnij zasilanie awaryjne zapobiega utracie danych
- Chroni Twój wrażliwy i cenny sprzęt
- Idealne wsparcie dla instalacji paneli słonecznych i innych wrażliwych urządzeń, które wymagają wejścia czystej fali sinusoidalnej
- Kompaktowy i niezawodny - idealny do użytku domowego i małego biura
- Zasilacz bezprzerwowy z czystą falą sinusoidalną
- Interfejs USB
- Automatyczna regulacja napięcia AC (AVR)
- Inteligentne zabezpieczenie przed przeciążeniem i zwarciem
- Alarmy dźwiękowe i wizualne
- Wyświetlacz LCD i sygnalizacja stanu LED
- Bateria wewnętrzna z ochroną przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2400 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 3 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe | 0°C~40°C, przy wilgotności 10~90%RH bez kondensacji |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 190 x 467 x 335 mm |
| Waga | 28.1 kg |