Producenci
Gembird Zasilacz awaryjny 1000VA Line-interactive 3xSchuko AVR Desktop
Opis
Zasilacz awaryjny 1000VA Line-interactive 3xSchuko AVR Desktop
- Konstrukcja listwy zasilającej
- Zapewnia zasilanie awaryjne - zapobiega utracie danych
- Zabezpiecza wrażliwy i cenny sprzęt elektroniczny
- Kompaktowa i solidna obudowa - doskonały do użytku w domu i biurze
- Automatyczna regulacja napięcia AC (AVR)
- Inteligentna ochrona przed przepięciami, przeciążeniami i zwarciami na wszystkich 3 gniazdach
- Podtrzymanie bateryjne UPS na 3 gniazdach
- Alarmy dźwiękowe i wizualne
- Wskaźnik stanu LED
- Inteligentne zarządzanie baterią z ochroną przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
- Możliwość montażu na ścianie
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 600 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Kształt napięcia wyjściowego | Modyfikowana sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 10 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Desktop |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Funkcje specjalne | Zimny start |
| Porty zasilania we. | Typ F Schuko |
| Porty zasilania wy. | 3 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 175 x 255 x 93 mm |
| Waga | 5.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|