Producenci
Gembird Zasilacz awaryjny UPS 1500VA Line-in 4xSchuko Home
Opis
Zasilacz awaryjny UPS 1500VA, seria "Home", 4x Schuko EG-UPS-H1500
- Bezpieczeństwo w zasiegu
- Zasilanie awaryjne zapewnia ochrone przed utrata ważnych danych
- Zabezpiecza urzadzenia przed uszkodzeniem
- Kompaktowa i solidna obudowa doskonała do użytku domowego jak i w małym biurze
- Zasilacz awaryjny 1500 VA do komputerów PC
- Automatyczna regulacja napiecia wyjściowego (AVR)
- Wskaźnik stanu LED
- Zabezpieczenie przed zwarciem
- Ochrona przed przepieciami, skokami napiecia
- Alarmy dźwiekowe i wizualne
- Ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1500 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 20 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 115 x 320 x 220 mm |
| Waga | 9.8 kg |