Producenci
Gembird Zasilacz awaryjny UPS 2000VA Line-In 2xC13 2xSchuko USB
Opis
- Automatyczna regulacja napięcia wyjściowego (AVR)
- Metalowa obudowa rack 3.4U
- Interfejs sterowania USB
- Wyświetlacz LCD
- Zabezpieczenie przed zwarciem
- Kompatybilny z generatorami prądu dowolnej marki
- Ochrona przed przepięciami, zabezpieczenie w trakcie burzy
- Alarmy dźwiękowe i wizualne
- Ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 20 min |
| Czas ładowania | 12 h |
| Typ obudowy | Rack |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Funkcje specjalne | Funkcja zimnego startu |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe | Warunki pracy: 0°C~40°C, przy wilgotności 10~90%RH bez kondensacji |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 480 x 150 x 350 mm |
| Waga | 16.5 kg |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe Do poprawnej pracy podłączone obciążenie powinno wynosić co najmniej 5% maksymalnej mocy UPS. Na przykład zasilacz UPS o mocy 700 W potrzebuje do pracy co najmniej 35 W podłączonego obciążenia. |