Producenci
Gembird Zasilacz awaryjny UPS 650VA Line-in 2xSchuko Home
Opis
EG-UPS-H650 650VA UPS "Home"
NAJLEPSZA OCHRONA
- Zapewnia zasilanie rezerwowe i zapobiega utracie danych
- Chroni Twój wrażliwy i cenny sprzęt
- Kompaktowy i niezawodny, idealny do użytku domowego i małego biura
- Bezprzerwowy zasilacz 650 VA do komputerów PC
- Automatyczna regulacja napięcia wyjściowego (AVR)
- Wskaźnik stanu LED
- Zabezpieczenie przed zwarciem
- Ochrona przed przepięciami, skokami i piorunami
- Alarmy dźwiękowe i wizualne
- Ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
Dane techniczne
| Moc pozorna | 650 VA |
| Moc czynna | 390 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 20 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 100 x 280 x 140 mm |
| Waga | 4.3 kg |