Producenci
Gembird Zasilacz awaryjny UPS 850VA Line-in 2xSchuko Home
Opis
EG-UPS-H850 Zasilacz awaryjny UPS 850VA, seria "Home", 2x Schuko
- Bezpieczeństwo w zasięgu
- Zasilanie awaryjne zapewnia ochronę przed utratą ważnych danych
- Zabezpiecza urządzenia przed uszkodzeniem
- Kompaktowa i solidna obudowa doskonała do użytku domowego jak i w małym biurze
- Zasilacz awaryjny 850 VA do komputerów PC
- Automatyczna regulacja napięcia wyjściowego (AVR)
- Wskaźnik stanu LED
- Zabezpieczenie przed zwarciem
- Ochrona przed przepięciami, skokami napięcia
- Alarmy dźwiękowe i wizualne
- Ochrona przed przeładowaniem i nadmiernym rozładowaniem
Dane techniczne
| Moc pozorna | 850 VA |
| Moc czynna | 510 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 10 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 20 min |
| Czas ładowania | 8 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 2 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 100 x 280 x 140mm |
| Waga | 5 kg |