Producenci
Gembird Zestaw klawiatura i mysz czarny
Opis
Zestaw klawiatura i mysz czarny
- PRECYZJA W TWOICH RĘKACH
- Praktyczne przyciski multimedialne
- Ciche i wygodne pisanie
- Zgodny z Windows 10
- Pełnowymiarowa, smukła klawiatura multimedialna
- 9 praktycznych skrótów multimedialnych dla Internetu i muzyki
- 4-przyciskowa mysz optyczna w zestawie
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | KBS-UM-04 |
| Model | KBS-UM-04 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Wymiary | 444 x 139 x 19 mm |
| Waga | 433 g |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 105 x 66 x 39 mm |