Producenci
Gembird Zestaw klawiatura + mysz czarny, bezprzewodowy
Opis
Bezprzewodowy zestaw klawiatury z myszką, czarny
- Precyzja pod palcami
- Niezawodne połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz
- Zestaw zapewnia wygodne i precyzyjne pisanie
- Długa żywotność baterii
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | KBS-W-01 |
| Model | KBS-W-01 |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | USB |
| Wymiary | 420 x 130 x 28 mm |
| Pozostałe parametry | - Zasięg: do 10 m |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 99 x 62 x 35 mm |
| Waga | 55 g |
| Waga | 390 g |