Producenci
Gigabyte Karta graficzna GTX 1650 OC LP 4GB 128bit GDDR5 HDMI/DP/DVI
Opis
Dane techniczne
| Model | GTX 1650 OC LP |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce GTX 1650 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1695 Hz |
| Taktowanie pamięci | 8002 MHz |
| Rdzenie CUDA | 896 |
| Porty wideo | 1 x DVI-D |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 |
| Wymiary | L=166.9 W=69 H=39 mm |
| Wersja | Box |