Producenci
Gigabyte Karta graficzna GV-N507TEAGLE OC-16GD
Opis
Karta graficzna GeForce RTX 5070 Ti EAGLE OC SFF 16G
- Oparta na architekturze NVIDIA Blackwell i DLSS 4
- Oparta na GeForce RTX 5070 Ti
- Zintegrowana z 16 GB pamięci GDDR7 256-bitowej
- Oświetlenie RGB
- Podwójny BIOS (wydajność/cichy)
- NVIDIA SFF-ready
- Wzmocniona struktura
- Uniwersalny uchwyt VGA
- System chłodzenia WINDFORCE:
- Wentylator Hawk
- Żel termoprzewodzący klasy serwerowej
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 5070 Ti EAGLE |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2452 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2542 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 304 x 126 x 50 mm |
| Wersja | Box |