Producenci
Gigabyte Karta graficzna GV-N5080GAMING OC-16GD GV-N5080GAMING OC-16GD
Opis
Karta graficzna GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G
- Oparta na architekturze NVIDIA Blackwell i DLSS 4
- Oparta na GeForce RTX 5080
- Zintegrowana z 16 GB pamięci GDDR7 256-bitowej
- RGB Halo
- Podwójny BIOS (wydajność/cisza)
- Wzmocniona struktura
- Uniwersalny uchwyt VGA
- System chłodzenia WINDFORCE:
- Wentylator Hawk
- Żel termoprzewodzący klasy serwerowej
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 5080 GAMING |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5080 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2617 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2730 MHz |
| Taktowanie pamięci | 30 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 API |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 340 x 140 x 70 mm |
| Wersja | Box |