Producenci
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC V2 6GB GDDR6 96bit 2DP/2HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 3050 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 3050 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 96-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1042 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1477 MHz |
| Taktowanie pamięci | 14000 MHz |
| Rdzenie CUDA | 2304 |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 36 x 111 x 191 mm |
| Wersja | Box |