Producenci
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 3060 Windforce OC 2.0 12GB GDDR6 192bit
Opis
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 3060 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 3060 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1792 MHz |
| Taktowanie pamięci | 15000 MHz |
| Rdzenie CUDA | 3584 |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 198 x 121 x 39 mm |
| Wersja | Box |