Producenci
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti SUPER WINDFORCE MAX OC 16G GDDR6X 256bit
Opis
- Dzięki technologii NVIDIA DLSS 3, niezwykle wydajnemu układowi graficznemu Ada Lovelace i pełnemu śledzeniu promieni
- Rdzenie Tensor czwartej generacji: wydajność do 4x większa z DLSS 3 w porównaniu z renderowaniem siłowym
- Rdzenie RT trzeciej generacji: wydajność śledzenia promieni do 2X
- Zasilany przez GeForce RTX 4070 Ti SUPER
- Zintegrowany z 16 GB interfejsem pamięci GDDR6X 256 bitów
- Układ chłodzenia WINDFORCE
- Maksymalna konstrukcja radiatora
- Podwójny BIOS
- Ochronna metalowa płyta tylna
- Wspornik antypoślizgowy
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 4070 Ti |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
| Rodzaj pamięci | DDR6X |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2655 MHz |
| Taktowanie pamięci | 21 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 8448 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 55,5 x 136 x 331 mm |
| Wersja | Box |