Producenci
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 4070 WINDFORCE 12GB GDDR6X 192bit 3DP/HDMI
Opis
- Zasilany przez NVIDIA DLSS 3, ultrawydajny łuk Ada Lovelace i pełne ray tracing
- Rdzenie Tensor czwartej generacji: do 4x wyższa wydajność dzięki DLSS 3 w porównaniu z renderowaniem siłowym
- Rdzenie RT trzeciej generacji: do 2X wyższa wydajność ray tracingu
- Zasilany przez GeForce RTX 4070
- Zintegrowany z 12 GB GDDR6X 192-bitowym interfejsem pamięci
- System chłodzenia WINDFORCE
- Ochronna metalowa płyta tylna
Dane techniczne
| Model | GeForce RTX 4070 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 4070 |
| Rodzaj pamięci | DDR6X |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2475 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2490 MHz |
| Taktowanie pamięci | 21 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 5888 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 261 x 126 x 50 mm |
| Wersja | Box |