Producenci
Gigabyte Monitor 23.8 cala AORUS G24F 2 1ms/12MLN:1/GAMING/HDMI
Opis
OSTATNIA MILA DLA TWOJEGO SYSTEMU DO GIER
Jako niewidoczny gracz, monitor jest często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory tworzą efekt synergii i wydobywają najlepszą wydajność komponentów komputera. Monitory do gier GIGABYTE oferują najwyższą specyfikację i jakość, użytkownicy mogą naprawdę cieszyć się ekskluzywną wydajnością bez potrzeby ekstrawagancji.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | AORUS G24F 2 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17.5 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 326.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 519.3 mm |
| Szerokość | 541 mm |
| Głębokość | 53.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 136.75 mm |
| Waga | 3.2 kg |
| Waga z podstawą | 4.8 kg |