Producenci
Gigabyte Monitor 27 cali AORUS GS27F 1ms/12MLN:1/GAMING/HDMI
Opis
Już czas
OSTATNIA MILA TWOJEGO SYSTEMU DO GIER
Jako niewidziany gracz, Monitor jest często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory działają synergicznie i zapewniają najlepszą wydajność komponentów komputera. Monitory do gier GIGABYTE oferują najwyższą specyfikację i jakość, dzięki czemu użytkownicy mogą naprawdę cieszyć się ekskluzywną wydajnością bez potrzeby ekstrawagancji.
PROSTE, ALE STYLOWE
Opływowy wygląd reprezentuje prostotę filozofii projektowania serii gier GIGABYTE, solidna podstawa i matowe wykończenie zbudowane z myślą o funkcjonalności i estetyce, dodając jeszcze więcej tych właściwości.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | GS27F |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 0 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 31 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 365.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 447 mm |
| Szerokość | 619 mm |
| Głębokość | 50.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 172 mm |
| Waga | 4.1 kg |
| Waga z podstawą | 5.02 kg |