Producenci
Gigabyte Monitor 27 cali G27FC A 1ms/12MLN:1/FULLHD/HDMI
Opis
OSTATNIA MILA DLA TWOJEGO SYSTEMU GIER
Monitor jest często niedoceniany jako niewidzialny gracz. Prawda jest taka, że monitory tworzą efekt synergii i wydobywają najlepszą wydajność komponentów PC. Monitory do gier GIGABYTE oferują najlepsze specyfikacje i jakość, dzięki czemu użytkownicy mogą naprawdę cieszyć się wysoką wydajnością bez potrzeby ekstrawagancji.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G27FC A |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.88 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 60 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 531 mm |
| Szerokość | 610.3 mm |
| Głębokość | 84.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 203 mm |
| Waga | 6.4 kg |