Producenci
Gigabyte Monitor 27 cali GS27Q X WQHD IPS HDMIx2 DPx2 240HZ
Opis
OSTATNIA MILA DLA TWOJEGO SYSTEMU GIER
Jako niewidoczny gracz, monitor jest często niedoceniany. Prawdą jest, że monitory tworzą efekt synergii i wydobywają najlepszą wydajność podzespołów PC. Monitory do gier GIGABYTE oferują najwyższe specyfikacje i jakość, użytkownicy mogą naprawdę cieszyć się wydajnością na najwyższym poziomie bez potrzeby ekstrawagancji.
PROSTE, ALE STYLOWE
Opływowy wygląd odzwierciedla prostotę filozofii projektowania serii gamingowej GIGABYTE, a solidna podstawa i matowe wykończenie zapewniają funkcjonalność i walory estetyczne, dodając jeszcze więcej zalet.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | GS27Q X |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 34 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 365.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 447 mm |
| Szerokość | 619 mm |
| Głębokość | 50.2 mm |
| Głębokość z podstawą | 172 mm |
| Waga | 4.7 kg |
| Waga z podstawą | 5.7 kg |