Producenci
Gigabyte Monitor 27 cali GS27QC IPS
Opis
Jako niewidoczny gracz, monitor jest często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory tworzą efekt synergii i wydobywają najlepszą wydajność komponentów komputera. Monitory do gier GIGABYTE oferują najwyższą specyfikację i jakość, użytkownicy mogą naprawdę cieszyć się ekskluzywną wydajnością bez potrzeby ekstrawagancji.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | GS27QC |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 170 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 362.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 441 mm |
| Szerokość | 610.5 mm |
| Głębokość | 78.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 208 mm |
| Waga | 3.62 kg |
| Waga z podstawą | 4.53 kg |