Producenci
Gigabyte Monitor 27 cali M27QX GAMING 0,5ms/1MLN:1/WQHD/HDMI
Opis
OSTATNIA MILA DLA TWOJEGO SYSTEMU GIER
Jako niewidoczny gracz, monitor jest często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory tworzą synergiczny efekt i wydobywają najlepszą wydajność komponentów PC. Monitory do gier GIGABYTE oferują najwyższą specyfikację i jakość, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wysoką wydajnością bez konieczności rezygnacji z ekstrawagancji.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | M27Q X |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 25 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367.35 mm |
| Wysokość z podstawą | 535.66 mm |
| Szerokość | 615.11 mm |
| Głębokość | 42.22 mm |
| Głębokość z podstawą | 193.68 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| Waga z podstawą | 5.2 kg |