Producenci
Gigabyte Monitor 28 M28U GAMING IPS/1ms/1MLN:1/UHD/HDMI/
Opis
PIERWSZY NA ŚWIECIE MONITOR GAMINGOWY KVM
OSTATNIA MILA DLA TWOJEGO SYSTEMU GIER
- Jako niewidzialny gracz, monitor jest często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory tworzą efekt synergiczny i wydobywają najlepszą wydajność komponentów PC. Monitory do gier GIGABYTE oferują najwyższą specyfikację i jakość, użytkownicy mogą naprawdę cieszyć się wyższą wydajnością bez potrzeby ekstrawagancji.
Jeden za wszystkich
- Funkcja KVM umożliwia sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego zestawu klawiatury, wideo i myszy. Dzięki naszemu ekskluzywnemu przyciskowi KVM przełączanie urządzeń nie może być łatwiejsze! Szybko jak błyskawica!
WYSOKA PRĘDKOŚĆ BITOWA 3
- Obsługa DisplayPort High Bit Rate 3 (HBR3) zapewnia przepustowość zapewniającą jednocześnie najszybszą częstotliwość odświeżania monitora, pełną głębię kolorów i efekt HDR!
PROSTE, ALE STYLOWE
- Opływowy wygląd reprezentuje prostotę filozofii projektowania serii gier GIGABYTE, solidną podstawę i matowe wykończenie zbudowane z myślą o funkcjonalnych i estetycznych funkcjach dodających jeszcze więcej cech.
Funkcje gier
- Użytkownicy mogą bez wysiłku cieszyć się najlepszymi wrażeniami w grach dzięki funkcjom, które GIGABYTE stale rozwija i ulepsza, jednocześnie zapewniając dodatkową ochronę Twojemu monitorowi.
Praktyczny
- CECHY TECHNOLOGICZNE
Bez migotania
- Zapobiega zmęczeniu oczu i zmęczeniu.
Czysty dźwięk
- Oferując jakość dźwięku.
EYESAFE
- Certyfikowany przez stowarzyszenie TÜV Rheinland i Eyesafe, aby spełnić standardy balansu kolorów i redukcji niebieskiego światła
IDEALNY KĄT WIDZENIA
- Monitor do gier GIGABYTE jest wyposażony w ekskluzywną podstawę, ergonomicznie zaprojektowaną, aby zapewnić szeroki zakres regulacji wysokości i pochylenia.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | M28U |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 28" |
| Typ matrycy | IPS LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 631.928 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 359.78 mm |
| Plamka matrycy | 0.16 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.1 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 115 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 372.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 534 mm |
| Szerokość | 636.5 mm |
| Głębokość | 63.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 194 mm |
| Waga | 5.18 kg |
| Waga z podstawą | 6.93 kg |
| Pozostałe parametry | Dane
|