Producenci
Gigabyte Monitor 31.5 cala G32QC A 1ms/12MLN:1/FULLHD/HDMI
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G32QC A |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 392.26 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.34 mm |
| Plamka matrycy | 0.2724 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 78 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 423.3 mm |
| Wysokość z podstawą | 552.2 mm |
| Szerokość | 710.5 mm |
| Głębokość | 102.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 234.8 mm |
| Waga | 7.8 kg |