Producenci
Gigabyte Monitor 34 cale GS34WQC 120H 1ms/VA/HDMI//DP
Opis
Już czas
OSTATNIA MILA TWOJEGO SYSTEMU DO GIER
Jako niewidziany gracz, Monitor jest często niedoceniany. Prawda jest taka, że monitory działają synergicznie i zapewniają najlepszą wydajność komponentów komputera. Monitory do gier GIGABYTE oferują najwyższą specyfikację i jakość, dzięki czemu użytkownicy mogą naprawdę cieszyć się ekskluzywną wydajnością bez potrzeby ekstrawagancji.
Natywny 1500R
TWOJE SUPER WCIĄGAJĄCE CZUCIE W GRZE!
34-calowy panel 1500R VA zapewnia widok bliższy ludzkiemu oku niż płaski monitor, zapewniając bardziej wciągające wrażenia.
PROSTE, ALE STYLOWE
Opływowy wygląd reprezentuje prostotę filozofii projektowania serii gier GIGABYTE, solidna podstawa i matowe wykończenie zbudowane z myślą o funkcjonalności i estetyce, dodając jeszcze więcej tych właściwości.
Ergonomiczny styl
DOSKONAŁY KĄT WIDZENIA
Monitor do gier GIGABYTE posiada ekskluzywną podstawę, która została ergonomicznie zaprojektowana, aby zapewnić szeroki zakres regulacji wysokości i pochylenia.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | GS34WQC |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 31 kW |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363.45 mm |
| Wysokość z podstawą | 488.8 mm |
| Szerokość | 808.9 mm |
| Głębokość | 114.45 mm |
| Głębokość z podstawą | 234.8 mm |
| Waga | 6.08 kg |
| Waga z podstawą | 8.38 kg |