Producenci
Gigabyte Monitor 34 cale M34WQ 144Hz 1ms/IPS/HDMI/USBC/DP
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | M34WQ |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 334.8 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 799.8 mm |
| Plamka matrycy | 0.2325 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 368.7 mm |
| Wysokość z podstawą | 548.8 mm |
| Szerokość | 817.7 mm |
| Głębokość | 67.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 244.3 mm |
| Waga | 7.05 kg |
| Waga z podstawą | 10.22 kg |