Producenci
Gigabyte Monitor 34 cale MO34WQC2 OLDE WQHD 250cd/m2/175Hz/ 0,03MS/2xHDMI/DP
Opis
Wejdź do świata niezrównanego realizmu z MO34WQC2. Wyposażony w 34-calowy zakrzywiony panel QHD QD-OLED, oferuje przełomową wydajność z zapierającymi dech w piersiach wizualizacjami, wszystko przy oszałamiającej częstotliwości odświeżania 240 Hz, która zapewnia płynną, pozbawioną rozmyć animację.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | MO34WQC2 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 337.06 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 800.06 mm |
| Plamka matrycy | 0.2315 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 48 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 361.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 595.3 mm |
| Szerokość | 811.7 mm |
| Głębokość | 105.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 244.3 mm |
| Waga | 6.68 kg |
| Waga z podstawą | 9.86 kg |