Producenci
Gigabyte Monitor 34 cali G34WQC A-EK 1ms/QHD/HDMI/12mln:1/USB
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | G34WQC A-EK |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22 mm |
| Plamka matrycy | 0.23175 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 12 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 39 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363.45 mm |
| Wysokość z podstawą | 488.79 mm |
| Szerokość | 808.89 mm |
| Głębokość | 114.45 mm |
| Głębokość z podstawą | 234.81 mm |
| Waga | 8.4 kg |
| Waga z podstawą | 12.1 kg |