Producenci
Gigabyte Monitor 49 cali CO49DQ OLED Dual QHD 144Hz
Opis
Wszystko jest teraz podwojone na AORUS CO49DQ, super ultra-szerokim monitorze do gier z 49-calowym wyświetlaczem o proporcjach 32:9. Korzyści wizualne dla graczy? Podwojone! Produktywność dla profesjonalistów? Podwojona! Nawet trwałość OLED jest przedłużona dzięki najnowszej ochronie OLED Care.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | CO49DQ |
| Przekątna ekranu | 49'' |
| Typ matrycy | OLED |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 339.2 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1196.7 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Czas reakcji | 0.03 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | 1 500 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 72 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 372.23 mm |
| Wysokość z podstawą | 558.8 mm |
| Szerokość | 1194.78 mm |
| Głębokość | 160.51 mm |
| Głębokość z podstawą | 261.52 mm |
| Waga | 8.33 kg |
| Waga z podstawą | 11.28 kg |