Producenci
Gigabyte Monitor gamingowy 32 cale GS32QC 1ms/12MLN:1/FULLHD/HDMI
Opis
Monitor gamingowy Gigabyte GS32QC
Monitory do gier Gigabyte oferują najwyższą specyfikację i jakość, dzięki czemu użytkownicy mogą naprawdę cieszyć się ekskluzywną wydajnością bez potrzeby ekstrawagancji.
Dane techniczne
| Model | GS32QC |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Obszar widzialny w pionie | 392.256 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 697.344 mm |
| Plamka matrycy | 0.2724 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 170 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 419 mm |
| Wysokość z podstawą | 497 mm |
| Szerokość | 709 mm |
| Głębokość | 94.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 238 mm |
| Waga | 4.62 kg |
| Waga z podstawą | 5.86 kg |