Producenci
Gigabyte Płyta główna B760 GAMING X s1700 DDR4 ATX
Opis
Dane techniczne
| Model | B760 GAMING X DDR4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Rodzina procesora | Intel Pentium |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | Intel RTP-H (700)/B760 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów |
|
| Grafika |
|
| Karta dźwiękowa |
|
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | LAN: Realtek RTL8125 |
| Porty USB na tylnym panelu | 8 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 7 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 4 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 2 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x DisplayPort |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 3.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Głośnik centralny / Subwoofer |
| Złącza zewnętrzne | 1 x USB 3.1 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Głośnik boczny |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 5 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Głośnik tylny |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Flex Key pin |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 3 x M.2 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przycisk Q-Flash Plus |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przycisk reset |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB C |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Wyjście S/PDIF |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x SATA III 6Gb/s |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Format płyty | ATX |
| Wymiary | 305 x 244 mm |