Producenci
Gigabyte Płyta główna B760M DS3H AX DDR4 s1700 4DDR4 HDMI mATX
Opis
- Intel Socket LGA 1700: Obsługa procesorów serii 13. i 12. generacji
- Niezrównana wydajność: Hybrydowe 6+2+1-fazowe cyfrowe rozwiązanie VRM
- Dwukanałowa pamięć DDR4: 4*DIMM Obsługa modułów pamięci XMP
- Pamięć masowa nowej generacji: 2 złącza PCIe 4.0 x4 M.2
- Osłona termiczna M.2: aby zapewnić wydajność dysku SSD M.2
- EZ-Latch: gniazdo PCIe 4.0x16 z konstrukcją Quick Release
- Szybkie sieci: 2,5 GbE LAN i Wi-Fi 6E 802.11ax
- Rozszerzona łączność: tylne złącze USB-C 10 Gb/s, DP, HDMI
- Smart Fan 6: zawiera wiele czujników temperatury, hybrydowe złącza wentylatorów z funkcją FAN STOP
- Q-Flash Plus: aktualizacja systemu BIOS bez instalowania procesora, pamięci i karty graficznej
Dane techniczne
| Model | B760M DS3H AX DDR4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Rodzina procesora | Intel Pentium Gold |
| Rodzina procesora | Intel Core |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | Intel B760 Express Chipset |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3866 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4266 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5333 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3300 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4500 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4700 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3333 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3600 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4300 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4933 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4600 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3466 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3733 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5000 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x M.2 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 0 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów |
|
| Grafika | Zintegrowany procesor graficzny - obsługa grafiki Intel HD
(Specyfikacje grafiki mogą się różnić w zależności od obsługi procesora.) |
| Karta dźwiękowa |
|
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy |
AMD Wi-Fi 6E RZ608 (MT7921K) (For PCB rev. 1.0)
Intel Wi-Fi 6E AX210 (For PCB rev. 1.1)
Intel Wi-Fi 6E AX211 (For PCB rev. 1.2)
Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (For PCB rev. 1.3)
(Actual data rate may vary depending on environment and equipment.) |
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 5 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 1 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Nie |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 2 x SMA |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 3 x USB 3.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 2 x DisplayPort |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Wyjście S/PDIF |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x SATA III 6Gb/s |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 3 x 4pin wentylator obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przycisk reset |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x M.2 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Zworka Clear CMOS |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przycisk Q-Flash Plus |
| Funkcje specjalne |
|
| Bios |
|
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 24.4 x 17.4cm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Oprogramowanie |
|
| Pozostałe informacje |
|