Producenci
Gigabyte Płyta główna H410M H V2 s1200 2DDR4 HDMI/D-SUB M.2 mATX
Opis
- Obsługuje procesory Intel Core dziesiątej generacji
- Dwukanałowa niebuforowana pamięć DDR4 bez ECC, 2 moduły DIMM
- 8-kanałowy dźwięk HD z wysokiej jakości kondensatorami audio
- Złącze M.2 NVMe PCIe Gen3 x4 2280
- Intel GbE LAN z oprogramowaniem cFosSpeed Internet Accelerator
Dane techniczne
| Model | H410M H V2 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Rodzina procesora | Intel Pentium |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | Intel H470 Express |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów |
|
| Karta dźwiękowa |
|
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Intel GbE LAN chip (1 Gbit/100 Mbit) |
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 2 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 3 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Myszka |
| Złącza zewnętrzne | 1 x D-Sub |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out (przód) |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC (przód) |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 3.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x SATA III 6Gb/s |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Diody zasilania |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Zworka Clear CMOS |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Bios |
|
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 22.6 x 18.5 cm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |