Producenci
Gigabyte Płyta główna H610M H V3 DDR4 s1700 2DDR4 HDMI USB mATX
Opis
Płyta główna Intel H610 z 4+1+1 hybrydowymi fazami, cyfrowym układem VRM, konstrukcją PCIe 4.0, gniazdem M.2 Gen3 x4, rezystorem przeciwsiarkowym, Smart Fan 6
- Obsługuje procesory Intel Core 14/13/12
- Dwukanałowa niebuforowana pamięć DDR4 bez funkcji ECC, 2 moduły DIMM
- Hybrydowa konstrukcja cyfrowego VRM 4+1+1
- GbE LAN z zarządzaniem przepustowością
- NVMe PCIe 3.0 x4 M.2
- Wysokiej jakości kondensatory audio i osłona przeciwzakłóceniowa
- Smart Fan 6 posiada wiele czujników temperatury, hybrydowe złącza wentylatorów z funkcją FAN STOP
- Centrum aplikacji GIGABYTE, proste i łatwe w użyciu
- Projekt rezystorów przeciwsiarkowych
Dane techniczne
| Model | H610M H V3 DDR4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Rodzina procesora | Intel Pentium |
| Rodzina procesora | Intel Celeron |
| Rodzina procesora | Intel Core |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | Intel H610 Express Chipset |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 0 |
| RAID | Nie |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | CPU
Chipset
|
| Grafika | Zintegrowany procesor graficzny obsługa grafiki Intel HD
* Obsługa wersji HDMI 2.1 i HDCP 2.3. |
| Karta dźwiękowa |
|
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 4 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 0 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 1 x D-Sub |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 3.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x System panel |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Zworka Clear CMOS |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Czujnik otwarcia obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 4 x SATA III 6Gb/s |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x M.2 |
| Funkcje specjalne |
|
| Bios |
|
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 22.3 x 19.3 cm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |