Gigabyte Zasilacz AP750GM-EU 750W PFC 135mm ATX
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
470.20
Opis
Zasilacz AP750GM-EU 750W PFC 135mm ATX
Dane techniczne
Moc zasilacza 750 W
Wentylator 13.5 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 3
Ilość złącz zas. Floppy 1
Ilość złącz zas. SATA 6
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 2
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 4
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Zasilacz modularny Tak
Wymiary
150 x 160 x 86 mm