Producenci
Głośnik 2:0 Rebeltec POP
Opis
Stereofoniczne głośniki 2.0
- Podświetlenie LED RGB
- Głośniki szerokopasmowe o średnmmicy 2" (50mm)
- Dedykowane do PC, notebooków, tabletów, smartphonów
- Długość kabla 1,5m
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120 x 75 x 75 mm x 2szt. |
| Waga | 385 g |