Producenci
Grandstream Baza VoiP IP DP 752
Opis
DP752 to potężna stacja bazowa VoIP DECT, która łączy do 5 słuchawek DECT z serii DP Grandstream, zapewniająca mobilność dla użytkowników biznesowych i domowych. DP730 obsługuje zasięg do 400 metrów na zewnątrz lub do 350 metrów przy użyciu DP722 / DP720. Zasięg wewnątrz wynosi do 50 metrów, dając tym samym swobodę poruszania się po biurze lub domu. Stacja bazowa VoIP DECT obsługuje do 10 kont SIP i 5 jednoczesnych połączeń, oferując jednocześnie trójstronne konferencje głosowe, dźwięk Full HD i zintegrowany PoE. Udostępnione konto SIP na wszystkich telefonach dodaje jednolite zunifikowane funkcje, które dostarczają użytkownikom możliwość odbierania wszystkich połączeń w czasie rzeczywistym niezależnie od lokalizacji. DP752 obsługuje różne metody automatycznego przydzielania i zabezpieczenia szyfrowaniem TLS / SRTP / HTTPS. W połączeniu z telefonami Grandstream DP720, DP722 lub DP730; DP752 oferuje potężne bezprzewodowe rozwiązanie DECT dla każdego użytkownika biznesowego lub domowego.
Funkcjonalność:
- Połącz maksymalnie 5 słuchawek DECT z serii DP Grandstream dzięki błyskawicznemu parowaniu za pomocą dedykowanego przycisku parowania
- Do 10 kont SIP na system; do 10 linii na słuchawkę
- Obsługuje zasięg na zewnątrz do 400 metrów z DP730 lub do 350 metrów z DP722 / DP720, a także zasięg wewnątrz do 50 metrów
- Obsługa funkcji Push-to-Talk i aktywność opartą na czujnikach zbliżeniowych i akcelerometrycznych
- Zautomatyzowane opcje udostępniania obejmują TR-069 i pliki XML
Dane techniczne
| Obsługiwane protokoły | SIP |
| Obsługiwane protokoły | SIP v2.0 |
| Obsługiwane protokoły | STUN |
| Liczba kont | 10 |
| Kodeki audio | G.729b |
| Kodeki audio | G.723.1 |
| Kodeki audio | G.729a |
| Kodeki audio | G.726-32K |
| Kodeki audio | G.711a |
| Kodeki audio | AMR-WB |
| Kodeki audio | G.722 |
| Kodeki audio | Opus |
| Obsługa zestawów słuchawkowych | Bezprzewodowe |
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje telefonii IP | Łączy do 5 słuchawek DECT z serii DP Grandstream |
| Funkcje specjalne | Connects up to 5 DECT handsets from the Grandstream DP series |
| PoE | Tak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s PoE |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe porty we/wy | 1 x microUSB |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 140.31 x 64.98 x 105 mm |
| Waga | 370 g |
| Pozostałe parametry |
|