Producenci
Green Cell Akumulator LiFePO4 125Ah 12V/12.8V 1600Wh
Opis
Akumulator LiFePO4 125Ah 12V/12.8V 1600Wh
- Lżejsza waga - Akumulator LiFePO4 12,8V to bezpieczne i stabilne źródło energii. Nawet 3x lżejszy od innych typów akumulatorów ołowiowych o tej samej pojemności. Gwarantuje prąd ciągłego rozładowania 1C i wyższą moc ładowania.
- Doskonała żywotność - to więcej niż 10 lat bezpiecznej pracy przy pełnej wydajności akumulatora. Po ponad 3000 pełnych cykli ładowania wciąż powyżej 70% pierwotnej pojemności.
- Bezpieczeństwo - zabezpieczenie przed ładowaniem na mrozie, odporność na zachlapania (IP54) oraz wbudowany inteligentny system zarządzania ogniwami BMS.
- Łączenie szeregowe - możliwość łączenia aż do 4 urządzeń równocześnie, aby zwiększać napięcie. Łączenie równoległe, aby zwiększyć pojemność - bez limitu.
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12.8 V |
| Pojemność akumulatora | 125 Ah |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura przechowywania: od 0°C do 45°C (przy 60-80% SOC) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 340 x 180 x 225 mm |
| Waga | 13.5 kg |