Producenci
Green Cell Bateria bidonowa do E-BIKE 48V 14.5Ah 250W
Opis
Bateria bidonowa do E-BIKE 48V 14.5Ah 250W
- Bateria Green Cell do rowerów elektrycznych - wyższy zasięg i dłuższa żywotność dzięki wysokiej jakości ogniwom litowo-jonowym
- Inteligentny system BMS stale monitoruje pracę baterii by zapewnić bezpieczeństwo oraz bezawaryjność podczas jazdy jak i ładowania
- Kompletny zestaw zawierający: baterię, ładowarkę, kluczyki do blokady antykradzieżowej oraz wszystkie elementy niezbędne do montażu
Dane techniczne
| Typ | Bateria |
| Rozmiar | Dedykowany |
| Ogniwo | Li-ion |
| Pojemność akumulatora | 14.5 Ah |
| Napięcie | 48 V |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Ładowarka w zestawie | Tak |
| Pasuje do | Rower elektryczny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 367 x 90 x 111 mm |
| Waga | 3.77 kg |