Producenci
Green Cell Bateria frame do E-BIKE 36V 7.8Ah 250W
Opis
Bateria frame do E-BIKE 36V 7.8Ah 250W
- Bateria Green Cell do rowerów elektrycznych - wyższy zasięg i dłuższa żywotność dzięki wysokiej jakości ogniwom litowo-jonowym
- Inteligentny system BMS stale monitoruje pracę baterii by zapewnić bezpieczeństwo oraz bezawaryjność podczas jazdy jak i ładowania
- Kompletny zestaw zawierający: baterię, ładowarkę, kluczyki do blokady antykradzieżowej oraz wszystkie elementy niezbędne do montażu
Dane techniczne
| Typ | Bateria |
| Rozmiar | Dedykowany |
| Ogniwo | Li-ion |
| Pojemność akumulatora | 7.8 Ah |
| Napięcie | 36 V |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Ładowarka w zestawie | Tak |
| Pasuje do | Rower elektryczny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 375 x 80 x 45 mm |
| Waga | 1.9 kg |