Producenci
Green Cell Hub adapter USB-C Connect 3xUSB 3.1 HDMI 4K 60Hz USB-C PD 85W
Opis
Dane techniczne
| Liczba portów | 7 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x czytnik kart SD |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Porty | 1 x czytnik kart TF |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 106 x 39,3 x 11,3 mm |
| Waga | 65.5 g |