Producenci
Green Cell Ładowarka sieciowa PowerGaN 65W PD 3.0 QC 3.0 2xUSB-C 1xUSB-A
Opis
GC PowerGaN 65 W
Zmieści się w kieszeni i naładuje błyskawicznie aż do 3 urządzeń.
- Technologia GaN uwalnia większą moc w mniejszym rozmiarze
- 40% mniejsza i lżejsza niż standardowa ładowarka
- Równoczesne ładowanie do trzech urządzeń (np. zestaw: MacBook Air M1, iPhone 13 Pro, Air Pods)
- Popularne protokoły szybkiego ładowania m.in. Quick Charge, Power Delivery, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP
- Dioda sygnalizująca działanie urządzenia
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 65 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3.25 A |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 2 x USB (Type C) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 92,5 x 55 x 32 mm |
| Waga | 127 g |