Producenci
Green Cell PowerBank PowerPlay20 20000mAh 2x USB-C PD 18W 2x USB
Opis
Power Bank Green Cell GC PowerPlay20 20000mAh z szybkim ładowaniem 2x USB Ultra Charge oraz 2x USB-C Power Delivery 18W
- Postaw na pełną dominację z Green Cell PowerPlay20 - nawet 72 dodatkowe godziny pracy dla Twoich urządzeń
- Ładuj do 3 urządzeń naraz - dzięki portom USB-C Power Delivery 18W i 2x USB-A Ultra Charge błyskawicznie naładujesz nie tylko smartfony ale również bardziej wymagające urządzenia jak iPad Pro 2020, czy Nintendo Switch
- Niezwykle stylowa i nieziemsko wytrzymała konstrukcja pozwala na wygodne i bezpieczne użytkowanie power banku w każdych warunkach
- Stworzony z pasji do mobilności - GC PowerPlay20 to produkt w pełni zaprojektowany przez zespół inżynierów Green Cell
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-B |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 140 x 72,8 x 24,6 mm |
| Waga | 341.4 g |
| Pozostałe parametry |
|