Producenci
Green Cell Powerbank PowerPlay Ultra 26800mAh
Opis
Powerbank PowerPlay Ultra 26800mAh
- GC PowerPlay Ultra posiada cztery porty szybkiego ładowania o łącznej mocy 128W, które pozwolą na jednoczesne ładowanie laptopa, tabletu oraz smartfonów - i to z maksymalną szybkością! Sam power bank naładujesz równie szybko, w zaledwie 2 godziny
- Dzięki pojemności 26.800 mAh power bank pozwala na naładowanie 1.4x MacBook Pro 13, 2x iPad Pro 12.9 lub 7x iPhone 12 oraz idealnie mieści się w limicie transportu lotniczego
- Stuknij dwukrotnie w obudowę power banku, aby dowiedzieć się ile pozostało w nim energii. Zielony pasek LED rozświetli się wtedy do odpowiedniego poziomu
- Funkcja swobodnego przepływu mocy Pass-Through pozwala na jednoczesne ładowanie power banku, jak również wszystkich urządzeń do niego podłączonych, dzięki czemu może służyć on jako ładowarka wieloportowa
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 26800 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1.5 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 3.25 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 186,1 x 80,9 x 22,6 mm |
| Waga | 0.59 kg |
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |
| Pozostałe parametry |
|