Producenci
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS 2000VA 1200W Power Proof
Opis
- Zasilacz awaryjny UPS Green Cell zapewnia pełną ochronę każdego podpiętego sprzętu podczas utraty zasilania i skoków napięcia. Dzięki niemu możesz spokojnie zapisać efekty swojej pracy i bezpiecznie wyłączyć urządzenie.
- Zasilacz UPS o mocy całkowitej 1200W i mocy pozornej 2000VA został wyposażony w akumulatory AGM marki Green Cell, które zapewniają stabilne parametry dla Twoich urządzeń.
- Stosując najnowsze technologie, osiągnęliśmy maksymalnie krótki czas przełączenia UPS-ów w tryb zasilania akumulatorowego wynoszący 2-6 milisekund oraz czas podtrzymania urządzeń wynoszący nawet 50 min w zależności od obciążenia.
- Łatwe w obsłudze oprogramowanie zapewnia wszechstronne możliwości zarządzania zasilaczem UPS z poziomu komputera. Wysyłaj powiadomienia, programuj czas pracy awaryjnej, analizuj wykresy wyświetlane w czasie rzeczywistym i wiele innych.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 6 ms |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 (zarządzanie) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 380 x 158 x 198 mm |
| Waga | 11.5 kg |
| Informacje o gwarancji |
|