Producenci
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szaf serwerowych RTII 1000VA 900W z wyświetlaczem LCD
Opis
Zasilacz awaryjny UPS do szaf serwerowych Green Cell RTII 1000VA 900W z wyświetlaczem LCD
- UPS Green Cell o topologii On-line charakteryzujący się dwukrotną konwersją napięcia zasilającego, dzięki której zasilacz awaryjny stanowi barierę ochronną pomiędzy przepięciami z sieci a podłączonymi urządzeniami.
- Zasilacz awaryjny o mocy całkowitej 900W i mocy pozornej 1000VA został wyposażony w akumulatory AGM marki Green Cell, które zapewniają stabilne i bezpieczne parametry dla Twoich urządzeń.
- Stosując najnowsze technologie, osiągnęliśmy natychmiastowy czas przełączenia UPS-ów Green Cell w tryb zasilania akumulatorowego oraz czas podtrzymania urządzeń wynoszący nawet 56 min w zależności od obciążenia.
- Łatwe w obsłudze oprogramowanie zapewnia wszechstronne możliwości zarządzania zasilaczem UPS z poziomu komputera. Wysyłaj powiadomienia, programuj czas pracy awaryjnej, analizuj wykresy wyświetlane w czasie rzeczywistym i wiele innych.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 2 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania we. | IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-11/RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 440 x 86.5 x 430 mm |
| Waga | 13.9 kg |
| Informacje o gwarancji |
|