Producenci
GreenBlue Samochodowy odstraszacz gryzoni GB730
Opis
Odstraszacz GreenBlue GB725 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zabezpieczyć swoje pojazdy przed szkodami wyrządzanymi przez kuny, szczury i myszy. Dzięki emisji ultradźwięków i błyskającym diodom LED, urządzenie skutecznie odstrasza szkodniki, nie wyrządzając im krzywdy. Możliwość zasilania z różnych źródeł sprawia, że odstraszacz można stosować zarówno w samochodach, jak i w garażach, altanach czy innych pomieszczeniach.
Ultradźwięki o zmiennej częstotliwości z zakresu 18-36 kHz są nieszkodliwe dla psów, kotów i innych domowych pupili, a jednocześnie skutecznie odstraszają gryzonie i kuny. Odstraszacz może być zasilany bezpośrednio z akumulatora samochodowego, bateryjnie, a dołączony kabel USB umożliwia również zasilanie urządzenia z sieci. Produkt jest łatwy w montażu - możesz go zamocować pod maską samochodu, na ścianie garażu lub w dowolnym innym miejscu, które uznasz za najbardziej odpowiednie.
- Producent: GreenBlue
- Model: GB725
- Wymiary: 11.5 x 7 x 2.6 cm
- Zasilanie: 4*baterie AA, kabel USB, akumulator samochodowy
- Częstotliwość ultradźwięków: 18-36 kHz
- Natężenie dźwięku: 110 dB
- Diody LED: błyskowe
- Zasilanie: DC 5-12 V
- Prąd roboczy: 14 +/- 2 mA
- Zużycie energii:
Dane techniczne
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Funkcje | Alarm |
| Natężenie dźwięku (maks.) | 110 dBi |
| Częstotliwość pracy | 36 Hz |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Waga | 0.21 kg |
| Pozostałe parametry |
|