Producenci
HAVIT GAMENOE H2260u Słuchawki 7.1 dla graczy z mikrofonem, USB, LED
Opis
GAMENOTE H2260u Słuchawki 7.1 z mikrofonem gaming, USB, LED
- Perfekcyjny dźwięk przestrzenny w technologii 7.1
- Lekka i wygodna konstrukcja
- Wsuwany, elastyczny mikrofon
- Regulowany pałąk z dodatkowymi poduszkami dla zwiększenia komfortu użytkownika
- Wygodne nauszniki wykonane z bawełnianej pianki, pokrytej delikatną ekoskórą
- Wygodny pilot umieszczony na przewodzie, który umożliwia precyzyjne ustawienie poziomu głośności, wyciszenie mikrofonu oraz wyłączenie podświetlenia
- Obudowa w kolorze czarny mat
- Subtelne podświetlenie w kolorze czerwonym
- W zestawie znajdują się słuchawki 7.1 oraz płyta z oprogramowaniem
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Surround 7.1 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 112 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2.4 m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Akcesoria w zestawie | Płyta z oprogramowaniem |
| Pozostałe parametry | - Interfejs: USB 7.1 |