Producenci
HP Inc. 65W Smart AC Adapter H6Y89AA
Opis
Zasilacz sieciowy HP Smart 65W (H6Y89AA)
Zapewnij kontrolowane zasilanie swojego komputera przenośnego. Nowy zasilacz pr. zm. HP 65 W Smart zapewnia regulację zasilania oraz kompensację wahań mocy i został zaprojektowany z myślą o redukcji naprężeń przewodów oraz wyposażony w specjalny klucz sprzętowy do obsługi nowych i starszych modeli HP idealnie nadaje się do wymiany zasilacza Twojego komputera przenośnego lub do wykorzystania jako zasilacz zapasowy.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 18.5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1.7 A |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Wtyczka | 4,5 - 3,0 mm |
| Wtyczka | 7,4 - 5,0 mm |
| W opakowaniu | - Zasilacz |
| Pasuje do | HP ChromeBook 14 |
| Pozostałe parametry | - Napięcie wejściowe: 90 ~ 265 VAC 47-63Hz |
| Wymiary | 106 x 47 x 28 mm |
| Waga | 280 g |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: od 5 do 35 stopni C |