Producenci
HP Inc. 90W Smart AC Adapter H6Y90AA
Opis
Zasilacz HP Smart 90W (H6Y90AA)
Optymalne zasilanie i kompensacja wahań mocy w notebookach HP dzięki zasilaczowi HP 90 W AC. Teraz dostępne z nowym złączem pod kątem prostym (90°), które redukuje naprężenia kabli i opcjonalny klucz sprzętowy do konwersji z 4,5 mm do 7,4 mm. Jako zasilacz zamienny lub rezerwowy odpowiednie złącze zawsze pod ręką.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 19 V |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Wtyczka | 4,5 - 3,0 mm |
| W opakowaniu | - Zasilacz HP 90W Smart AC Adapter |
| Pasuje do | HP ChromeBook 14 |
| Pozostałe parametry | - Napięcie wejściowe: 100 - 240 VAC 47-63Hz |
| Wymiary | 127 x 50 x 29 mm |
| Waga | 370 g |
| Certyfikaty | - CE |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: 0 - 40 stopni C |