Producenci
HP Inc. Bezprzewodowa mysz premium 1JR31AA
Opis
Bezprzewodowa mysz premium 1JR31AA
Utwórz eleganckie, profesjonalne, wolne od bałaganu miejsce pracy, które pozostawia miejsce na odrobinę ruchu, dzięki myszy HP Wireless Premium, która doskonale integruje się z komputerem przenośnym HP.
Dane techniczne
| Model | HP Wireless Premium |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 6,7 × 10,7 × 3,86 cm |
| Unboxing |